Hibridinis nagų lakas REVERS COSMETICS HYBRID UV/LED Nr. 509, 6 ml

0,89 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Hibridinis nagų lakas REVERS COSMETICS HYBRID UV/LED

Naudojimas: su šepetėliu tepti šį nagų laką ant apatinio sluoksnio pagrindu nulakuotų nagų. Lako perteklių nuo odos nuvalyti pagaliuku. LED lempoje nagus laikyti 30 sek., UV lempoje – 2 min. Jei reikia, pakartoti.

Įspėjimai! Degūs skystis ir garai. Vengti sąlyčio su oda. Atidžiai perskaityti naudojimo instrukcijas. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, kruopščiai nuplauti vandeniu. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti ant pažeistų ar nesveikų nagų. Paraudus odai ar įvykus alerginei reakcijai, nedelsiant nutraukti naudojimą ir, jei reikia, kreiptis į gydytoją. Skirta tik profesionalams. Nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose, laikyti tamsioje vietoje. Kiekis – 6 ml.

Kilmės šalis: Lenkija.

Brand

Revers

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas