Akumuliatorinis moteriškas skustuvas DUNLOP, 100-240V

17,90 

Produkto kodas: 8711252075532 Kategorijos: ,

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Akumuliatorinis moteriškas skustuvas DUNLOP, 100-240V

Įtampa 100–240V.

Prieš naudodami atidžiai perskaitykite instrukcijas.

Saugos instrukcijos. Šis prietaisas nėra skirtas naudoti vaikams ar neįgaliems asmenims, arba asmenims, kuriems trūksta patirties ir žinių, nebent jiems yra suteikiama priežiūra. Skustuvas skirtas kūno plaukams šalinti. Skirtas tik asmeniniam naudojimui namuose. Prietaisas atitinka visus atitinkamus saugos standartus. Nepaisant to, visada naudokite prietaisą vadovaudamiesi saugos informacija ir nurodymais šioje instrukcijoje. Prietaisas nenaudoja elektros galios veikimo metu, elektrinė srovė gali kelti pavojų.

ĮSPĖJIMAS. Laikykite įrenginį sausą. Šį prietaisą gali naudoti 8 metų ir vyresni vaikai ir asmenys su ribotomis fizinėmis, jutimo ar protinėmis galimybėmis, arba asmenys, neturintys patirties ir žinių, kai yra prižiūrimi arba vadovaujasi instrukcijomis, kaip saugiai naudoti prietaisą ir supranta galimus pavojus. Neleisti vaikams žaisti su prietaisu.

Elektros smūgio pavojus. Nelieskite prietaiso šlapiomis rankomis, jei dedate jį į įkrovimo stotelę arba išimate iš jos. Nereguliuokite prietaiso įkrovimo stotyje, jei ji šlapia.

Įkrovimas. Nekraukite šalia vandens, kad prietaisas nesušlaptų. Yra didelis pavojus patirti gyvybei pavojingą elektros smūgį, jei kuri nors krovimo stotelės dalis liesis su vandeniu. Kraukite tik su pridėtu maitinimo adapteriu. Adapterį nuo elektros tinklo galite atjungti ištraukę kištuką iš elektros lizdo arba ištraukę jungtį iš prietaiso. Darykite tai, jei prietaisas neveikia, taip pat prieš jį valydami ar prižiūrėdami ir kai baigsite naudoti prietaisą. Niekada nelieskite maitinimo adapterio šlapiomis rankomis. Visada laikykitės instrukcijų naudodamiesi prietaisu, ypač kai šalia yra vaikų, naminių gyvūnų ar neįgalių žmonių. Nenaudokite prietaiso ar maitinimo adapterio, jei kuris nors iš jų arba jungiamasis laidas yra kokiu nors būdu pažeisti arba turi gedimo požymių. Rekomenduojama retkarčiais apžiūrėti prietaisą ir jo maitinimo adapterį ar nėra pažeidimų ir gedimo požymių. Jokiomis aplinkybėmis nenaudokite ir neardykite prietaiso, jei yra pažeidimų ar gedimų. Jei aptinkate perkaitimą ar kvapą, tai gali reikšti besivystantį elektros gedimą. Remontą gali atlikti tik specialistai. Netinkamas remontas gali sukelti didelį pavojų. Neleiskite, kad prietaisas liestųsi su drabužiais ar kitais daiktais, nes tai gali kelti pavojų susižeisti ir gali neigiamai paveikti tinkamą skustuvo veikimą. Jei netinkamai naudosite elektros prietaisą visada kils pavojus susižeisti. Kad išvengtumėte netyčinio netinkamo naudojimo, laikykite prietaisą saugioje vietoje.

Naudojimas. Paruošimas. Prietaisas turi būti visiškai įkrautas. Prijunkite maitinimo adapterį prie įkrovimo stoties ir įdėkite prietaisą į stotelę. Prieš naudodamiesi pirmą kartą, leiskite prietaisui pasikrauti apie 8 val. Ant įkroviklio užsidegs šviesos diodas, rodantis, kad prietaisas kraunamas. Prieš pradėdami naudotis prietaisu, kruopščiai nuplaukite skutamas kūno vietas, pašalindami visus asmens priežiūros priemonių (pvz. dezodoranto) likučius. Nusausinkite odą su rankšluosčiu. Sausas skutimas. Sausai skusdamiesi įsitikinkite, kad oda kruopščiai nuplauta ir yra visiškai sausa. Įjunkite prietaisą naudodami jungiklį į „atrakinimo“ padėtį. Laisva ranka įtempkite odą, kad plaukai pakiltų. Skutant pažastų sritį, ištieskite rankas virš galvos. Norėdami nusiskusti pažastis arba bikinio sritį naudokite skutimosi folijos galvutę. Norėdami nusiskusti kojas naudokite dviejų peiliukų skustuką ilgesniems plaukams. Švelniai, be pernelyg didelio spaudimo braukite prietaisą per odą, kad ir ilgesni ir trumpesni plaukeliai būtų nuskusti tolygiai. Prietaisą naudokite prieš plaukų augimo kryptį. Po naudojimo išjunkite prietaisą, ištraukite kištuką iš maitinimo lizdo ir uždėkite apsauginį dangtelį. Rekomendacijos. Išvalykite prietaisą po kiekvieno naudojimo. Nenaudokite losjonų, kuriuose yra alkoholio, nei prieš skutimąsi, nei po. Kad išvengtumėte odos pažeidimų skutant nespauskite prietaiso per stipriai prie odos. Valymas. Išjunkite prietaisą. Ištraukite adapterį iš maitinimo lizdo ir jungtį iš prietaiso. Nuimkite skutimosi galvutę švelniai spausdami iš abiejų pusių. Peiliukus valykite su pridėtu šepetėliu. Valykite tik minkšta šluoste, kuri gali būti šiek tiek drėgna. Nenaudokite tirpiklių ar šveitimo priemonių. Korpusą galima nuvalyti drėgna šluoste.

Išmetimas. Negalima mesti kartu su buitinėmis atliekomis. Išmeskite prietaisą tik į tam skirtą konteinerį.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas