Elektrinis dantų šepetėlis FAIRYWILL D1, 1 vnt.

9,90 

Produkto kodas: 90086892 Kategorijos: ,

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Elektrinis dantų šepetėlis FAIRYWILL D1

Pakuotėje: 1 dantų šepetėlio rankena, 2 pakeičiamos galvutės, 1 USB įkrovimo laidas, instrukcija.

Atidžiai perskaitykite instrukciją prieš naudodami gaminį ir laikykite ją saugioje vietoje, kad prireikus galėtumėte pasinaudoti ateityje.

Savybės. Atsparus vandeniui. Aukšto dažnio 38 000 k. per minutę vibracija efektyviai pašalina apnašas, giliai išvalo dantis ir dantenas. Su USB įkrovimu. Su priminimo funkcija. Raudona lemputė mirksės 10 kartų primindama, kad reikia įkrauti dantų šepetėlį. Kai akumuliatorius bus įkrautas, užsidegs žalia lemputė. Su apsauga nuo perkrovimo. Įkrovimo funkcija bus išjungta, kai dantų šepetėlis bus pilnai įkrautas. Su akumuliatoriaus apsauga. Išsikrovus akumuliatoriui dantų šepetėlis pereis į mažos galios režimą. Su 2 min. išmaniu laikmačiu (optimalus dantų valymo laikas, rekomenduojamas odontologų – 2 min.). Kas 30 sekundžių trumpa pauzė primins, kad reikia pakeisti vietą, kurią valote, o po 2 minučių prietaisas nustos veikti. Su 4 režimais. Balta padės lengviau išbalinti dantis, sensitive režimas tinka vartotojams, turintiems jautrius dantis, masažas suteikia švelnų dantenų masažą.  o poliravimas – nupoliruoja.

Dėmesio! Prieš įkraunant visada įsitikinkite, kad įkrovimo prievade nėra vandens likučių.

Naudojimas. Pritvirtinkite šepetėlio galvutę ir įsitikinkite, kad ji užsifiksavo. Įjunkite paspausdami mygtuką „Power“. Pasirinkite norimą režimą arba jį išjunkite 3 sek. paspaudę ir palaikę mygtuką „Power“. Švelniai valykite dantis šepetėliu su minimaliu dantų ir dantenų spaudimu.

Dantų šepetėlio galvutės keitimas. Pasukite dantų šepetėlio galvutę į dešinę, norint ją nuimti. Norint uždėti, pasukite į kairę pusę pagal rodyklę ir užfiksuokite.

Atsargumo priemonės. Neardykite, netaisykite ir nekeiskite gaminio. Žmonės, kurie serga sunkia periodonto liga arba kuriems yra atliekama burnos chirurgija, prieš naudojant turėtų pasitarti su odontologu. Vaikai ir žmonės, kuriems reikalinga pagalba turėtų naudotis gaminiu prižiūrint tėvų ar suaugusiųjų. Nemirkykite gaminio vandenyje ilgą laiką. Nelaikykite aukštoje temperatūroje ar prieš saulę. Nespauskite šerių stipriai prie dantų ar dantenų.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Svarbu: atsiprašome, tačiau pasirinkti šios prekės spalvą galimybės nėra.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas