Dantų pasta LISOVA APTEKA, 50 ml

0,60 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Dantų pasta LISOVA APTEKA

Itin veiksminga priemonė, padedanti užkirsti kelią ėduonies susidarymui. Sudėtyje esanti fluoridinė medžiaga saugo kietuosius dantų audinius, mažina rūgščių, kenkiančių emaliui ir sukeliančių ėduonį, susidarymą. Pasta gerai valo ir putoja, ilgam laikui suteikia gaivaus burnos kvapo. Rekomendacijos. Dantis valykite ne mažiau kaip du kartus per dieną ryte ir vakare. Reguliariai lankykitės pas odontologą.

Įspėjimai. Skirta tik suaugusiesiems. Sudėtyje yra natrio monofluorfosfato (0,76 %).

Ingredients: Aqua, Calcium Carbonate, Silica, Sorbitol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Hypericum Perforatum Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium Saccharin, Sodium Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas