Skystas rankų muilas SETABLU MUSCHIO BIANCO, 500 ml

2,85 

Produkto kodas: 8059174598075 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystas rankų muilas SETABLU MUSCHIO BIANCO

Baltojo muskuso kvapo. Tinka kasdienei higienai. Suteikia odai švelnumo. Naudojimo įspėjimai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Tik išoriniam vartojimui. Nenuryti. Po naudojimo plauti dideliu vandens kiekiu. Nenaudoti esant padidėjusiam jautrumui arba alergijai kuriam nors iš produkte esančių komponentų. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių.

Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocomide DEA, Sodium Chloride, Cocomidoproply Betaine, Glycerin, Citric Acid, Meyhyl Chloro Isothiazolinone, Methyl Isothiazolinone, Tetrasodium EDTA, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas