Apsauginis pienelis nuo saulės L’OREAL SUBLIME SUN PROTECT & SUBLIME SPF 15, 200 ml

4,50 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Apsauginis pienelis nuo saulės L’OREAL SUBLIME SUN PROTECT& SUBLIME SPF 15

Vidutinė apsauga. Apsaugos nuo saulės koeficientas 15. Saugo nuo UVA ir UVB spindulių. Intensyviam ir ilgalaikiam įdegiui. Su Mexoryl® SX, vitaminu E ir antioksidantais, kurie padeda apsisaugoti nuo nudegimų saulėje ir odos senėjimo. Neriebios, nelipnios tekstūros. Atsparus vandeniui.

Atsargumo priemonės ir naudojimas. Per didelis saulės poveikis yra pavojingas. Saugokite kūdikius ir mažus vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Nebūkite saulėje per ilgai, net jei ir naudojate nuo saulės poveikio apsaugančią priemonę. Šis gaminys neteikia 100 % apsaugos nuo saulės. Gausiai tepkite prieš deginantis saulėje. Dažnai pakartotinai tepkite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu. Naudojant mažesnį kiekį, žymiai sumažėja apsaugos lygis. Venkite intensyvios vidurdienio saulės. Visada naudokite priemonę su SPF pagal savo odos tipą. Venkite patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu. Venkite pienelio patekimo ant drabužių. Naudokite papildomą apsaugą (kepurę, akinius nuo saulės, marškinėlius).

Prekybos tinklas “Švaros prekės” – grožiui, higienai, sveikatai, namų jaukumui! Prekės iš Vokietijos, Šveicarijos, Anglijos ir kt. šalių.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas