Apelsininio citrinmedžio (saldžiųjų apelsinų) eterinis aliejus BOTAVIKOS, 10 ml

2,69 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Apelsininio citrinmedžio (saldžiųjų apelsinų) eterinis aliejus BOTAVIKOS, 10 ml

Saldžiųjų apelsinų aliejus yra išgaunamas iš šviežių vaisių žievelės. Pasižymi gaiviu vaisiniu aromatu su saldžiomis natomis.

ETERINIŲ ALIEJŲ NAUDOJIMAS

Higiena ir profilaktika

Garinimas aromatinėje lempoje

Eterinių aliejų garinimas aromatinėje lempoje – tai paprasčiausias tokių aliejų naudojimas namuose. Aromaterapijos procedūra efektyviausia emocinei būsenai gerinti, pakelti tonusą, stimuliuoti intelektualinius procesus, profilaktikai. Naudojimas: į viršutinį aromatinės lempos indą įpilkite 2-6 šaukštus šilto vandens, įlašinkite 3-15 lašus eterinio aliejaus ar jų mišinio (vidutiniškai 1-2 lašai 3 kv. metrų patalpoms), tada į apatinį indą įstatykite uždegtą žvakę. Būtinai naudokite žvakes tik metaliniuose indeliuose. Periodiškai papildykite vandeniu. Seanso trukmė nuo 20 min. iki 2 val.

Aromatinis vanduo pirčiai ir saunai

Eterinių aliejų naudojimas pirtyje ir saunoje suteikia malonumo, atpalaiduoja. Naudojimas: 5-10 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į 1-2 šaukštus emulsiklio (medus, jūros druska, išrūgos, grietinėlė), ištirpinkite mišinį 500 ml vandens. Pirtyse naudokite 1-1,5 l aromatinio vandens, kuriuo apšlakstomos lentynos, vantos, įkaitinti akmenys. Saunose naudokite 200-300 ml aromatinio vandens, kurį atvirame inde pastatykite prie kaitintuvų ar įkaitintų akmenų.

Patalpų aromatizacija

Eterinių aliejų naudojimas aromatizacijai padeda išvalyti orą Naudojimas: 3-5 lašus eterinio aliejaus ištirpinkite 1 šaukšte alkoholio. Tokį mišinį praskiesti 200 ml vandens, galite naudoti purškiklius iš stiklo, keramikos ar kt. Supurtykite ir aromatizuokite patalpas.

Saugojimo vietų aromatizacija (maišeliuose)

Paimkite popierinę servetėlę ir užlašinkite ant jos 1-4 lašus eterinio aliejaus. Tokias servetėles galite įdėti į komodą, spintą, spintelę, kad ten esantys rūbai ar patalynė įsigertų švelniu aromatu.

Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.

Pavojinga! Degūs skystis ir garai. Prarijus ir patekus į kvėpavimo takus, gali sukelti mirtį. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia smarkų akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Naudojimas: 3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi.

Eterinį aliejų rekomenduojama naudoti norint praturtinti kosmetikos gaminius: kremus, aliejus, kūno losjonus, šampūnus ir kt.

Ingredients: Sweet Orange Oil, Limonene, Myrcene, a-pinene

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas