Nukreipiama lazerio šviesa GRUNDIG

16,90 

Produkto kodas: 8711252150574 Kategorija:

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Nukreipiama lazerio šviesa GRUNDIG

Naudojimas. Projektorius turi būti pritvirtintas montavimo vietoje ir su prijungtu adapterio laidu. Nukreipkite įrenginį ten, kur norite jį projektuoti. Išjunkite elektros grandinę, įkiškite kintamosios srovės adapterio kištuką į lizdą ir įjunkite grandinę ir tada projektoriaus lemputė užsidegs. Atjunkite projektoriaus lemputę, jei jos nenaudosite. Būkite atsargūs su maitinimo laidu!

Pakuotės turinys: Lauko projektoriaus šviesa, kintamosios srovės adapteris, stovas (naudojimui vidaus patalpose), kuolas (naudojimui lauke), naudojimo instrukcija. ĮSPĖJIMAS: Skirtas naudojimui vidaus patalpose ir lauke. Laikyti projektorių atokiai nuo šildytuvų ir kitų šilumos šaltinių.

ATSARGIAI. Lazerio šviesa ryškiausia tamsoje ir gali atrodyti silpnesnė, jei yra konkuruojančių šviesos šaltinių. Kad išvengtumėte pavojingos lazerio spinduliuotės poveikio, nenaudokite lazerio šviesos bet kokiu kitu būdu, nei numatė gamintojas. Nešvieskite lazerio šviesos į akis ar veidą. Neatidarykite lazerio šviesos korpuso. SAUGUMO ĮSPĖJIMAI. ELEKTROS PRODUKTAS. Saugoti nuo vaikų. Nerekomenduojama naudotis vaikams iki 3 metų. Kaip ir su visais elektros gaminiais, tvarkant ir naudojant reikia laikytis atsargumo priemonių, kad būtų sumažinta elektros smūgio rizika. Gaminys skirtas naudoti tiek lauke, tiek viduje. Galima naudoti, kaip dekoraciją sodo, miško, vejos, išorinių sienų, komercinių aikščių apdailai, scenos fonams ir pan. Laikykite dangtelį švarų. Tarp gaminio ir projekcinio paviršiaus neturi būti jokių kliūčių. Neprojektuokite ant skaidrių paviršių. Nekratykite prietaiso. Nenaudokite didelės jėgos. Šviesa labai ryški. Nešvieskite tiesiai į akis. Saugokite įrenginį nuo tiesioginės izoliacijos (ypač automobiliuose) ir šildytuvų. Neleiskite prietaisu naudotis asmenims, kurie nemoka elgtis su prietaisu. Žala dažniausiai atsiranda dėl neprofesionalaus naudojimosi. Šiam projektoriui reikalinga ventiliacija. Neuždenkite projektoriaus niekuo ir nestatykite projektoriaus mažoje uždaroje erdvėje. Prietaisui valyti nenaudokite tirpiklių ar agresyvių ploviklių. Vietoj to naudokite minkštą, drėgną šluostę. Jei prietaisą ketinate gabenti, naudokite originalią pakuotę. Saugumo sumetimais neleistini įrenginio pakeitimai yra negalimi. Jei šis prietaisas bus naudojamas kitaip, nei aprašyta šiame vadove, gaminys gali būti sugadintas ir garantija nebegalios. Šiame šviestuve esantis šviesos šaltinis gali būti pakeistas tik gamintojo ar jo techninės priežiūros atstovo ar kitan kvalifikuotam asmeniui.

NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS. Prieš naudodami gaminį atidžiai jį apžiūrėkite. Išmeskite visus gaminius, kurių kabelio izoliacija yra nupjauta, pažeista arba nutrūkusi, lempų laikiklių ar korpusų įtrūkimai, atsilaisvinusios jungtys ar atviri laidai. Laikydami gaminį atsargiai jį išimkite iš bet kurios vietos, kurioje jis yra. Kai gaminys nenaudojamas, jį tvarkingai laikykite vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo saulės spindulių.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas