Butano dujos ALL RIDE, 227 g

2,99 

Produkto kodas: 8711252213767 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Butano dujos ALL RIDE

Su apsauginiu vožtuvu, kuris apsaugo nuo aukštos temperatūros ir aukšto slėgio. Veikia su tiesioginio slėgio butano prietaisais.

PAVOJINGA. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 ºC/120 ºF temperatūroje. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Ypač degios dujos. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Dujų nuotėkio sukeltas gaisras: Negesinti, nebent nuotėkį būtų galima saugiai sustabdyti. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Turi slėgio veikiamų dujų, kaitinant gali sprogti. Prietaiso vožtuvą laikyti uždarius. Pakeisti jungties sandariklį, jei jis pažeistas ar pamestas. Laikytis visų instrukcijų. Išmesti saugioje vietoje. Pašalinti visus uždegimo šaltinius, jei tai yra saugu padaryti.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas