Dujinis degiklis GENTELO, 1 vnt.

1,00 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Dujinis uždegiklis GENTELO

Pildomas. Galima reguliuoti liepsnos dydį.

Dujų pildymas. Pildymui naudokite tik butano dujas. Apverskite dujų uždegiklį ir nukreipkite nuo savęs. Įstatykite dujų pildymo antgalį į uždegiklio dujų užpildymo vožtuvą ir 2–3 kartus trumpai spustelėkite.

PAVOJINGA

Ypač degios dujos. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Laikyti atokiau nuo veido ir drabužių. Po naudojimo įsitikinkite, kad liepsna visiškai užgeso.

Tiekėjas Don Marco International Sp. z o.o., Lenkija. Kilmės šalis – Kinija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas