Silikoninis kačių kraikas SETABLU, 3,8 l

5,99 

Produkto kodas: 8059174593834 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Silikoninis kačiu kraikas SETABLU, 3,8 l

Pagamintas iš silikono bei sudarytas iš daugelio mažų skaidrių ir mėlynų granulių, kurios sugeria drėgmę, neutralizuoja blogus kvapus ir bakterijas. Nedulka ir neprilimpa prie kojų.

Naudojimas. Į švarią katės dėžę supilti kraiko granules 5 cm sluoksniu. Kiekvieną dieną išsemti kietąsias išmatas ir papildyti reikiamu kiekiu kraiko. Namuose esant 1 katei kraiką rekomenduojama keisti kas 20–30 dienų, namuose esant 2 katėms , kas 10–15 dienų, namuose esant 3 katėms, kas 7–10 dienų, arba tada, kai nebepavyksta išvengti blogo kvapo.

Įspėjimai! Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Nemesti į tualetą. Laikytis vietos valdžios nustatytų atliekų šalinimo taisyklių. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas