Audinių dėmių valiklis ASTONISH, 750 ml

2,35 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Audinių dėmių valiklis ASTONISH, 750 ml

  • Efektyviai šalina dėmes;
  • Sunkiai pašalinamų dėmių išėmimui gali būti naudojama prieš skalbimą;
  • Aktyvios formulės dėka valiklis giliai įsiskverbia į audinį ir šalina dėmes;
  • Veiksmingai šalina dėmes nekenkdamas audiniams;
  • Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams;
  • Malonaus rožių ir bijūnų kvapo.

Naudojimas. Jei dėmė šlapia, pašalinkite nešvarumus juos nusausindami, jei dėmė sausa – švelniai nubraukite su šepečiu. Dėmes valykite kuo galima greičiau, kol jos neišdžiūvo. Valiklį purkškite iš abiejų audinio pusių ir palikite 10 minučių. Jei reikia, išplaukite rankomis ar skalbimo mašina, naudodami įprastą skalbimo priemonę. Dėmesio! Prieš naudojimą patikrinkite audinio spalvos atsparumą mažame plote, nepastebimoje vietoje. Laikykitės etiketėje nurodytų drabužio priežiūros instrukcijų. Prieš naudojimą ant šilkinių ar kitų švelnių audinių, valiklį išbandykite mažame plote, nepastebimoje vietoje. Netinka naudoti ugniai ar vandeniui atsparių audinių, velvetinių, odinių ir šilkinių audinių valymui.

Sudėtis: < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, fosfonatų, konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone). Yra kvapų.

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Sudėtyje yra Methylisothiazolinone. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją.

Kilmės šalis: Anglija.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Brand

Astonish

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas