Audinių gaiviklis ASTONISH, 750 ml

2,35 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Astonish audinių gaiviklis, 750 ml​

Neutralizuoja nemalonius kvapus. Puikiai tinka užuolaidoms ir kilimams gaivinti. Arba likus kelioms dienoms iki plovimo padeda atgaivinti patalynę ar drabužius.

Naudojimas. Purkšti ant audinių ir palikti išdžiūti.

Dėmesio! Nepurkšti ant ugniai ir vandeniui atsparių, odinių ir zomšinių audinių. Prieš naudojimą ant jautrių audinių ar audinių, ant kurių gali likti vandens dėmės, gaiviklį išbandyti mažame plote nepastebimoje vietoje.

Sudėtis: < 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), kvapų.

ATSARGIAI. Sudėtyje yra Methylisothiazolinone. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Naudoti apsaugines pirštines. PATEKUS ANT ODOS: Atsargiai nuplauti dideliu kiekiu muilo ir  vandens. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją.

Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės po raidžių EXP.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

 

Brand

Astonish

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas