Distiliuotas vanduo, 1 l

0,55 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Distiliuotas vanduo, 1 l

Distiliuotas vanduo yra ypač geros kokybės. Jo panaudojimo spektras labai platus. Tinka naudoti: akumuliatoriuose, automobilio aušinimo sistemose, langų apipurškimo bakeliuose, fotoprekėms, įvairiose laboratorijose, lygintuvuose.

Distiliuojamas vanduo yra tam, kad jame nebeliktų jokių mineralų, metalų ir kitų dalykų. Tai visiškai švarus vandenėlis. O dar tiksliau kalbant – pro distiliacijos filtrus perėjęs vandenėlis yra tik gerai atvėsinti ir surinkti vandens garai, kuriuose jokių naudingųjų medžiagų tikrai nėra.

Tikrai yra manančių, kad toks vanduo yra geriausias gerti, tačiau tai vanduo, kuriame nėra ne tik mineralų, bet ir elektrolitų. Dėl to jį organizmui yra sudėtinga pasisavinti ir jam iš jo nėra visiškai jokios naudos. Geriausiai distiliuotas vanduo yra tinkamas automobilių akumuliatoriams, o ne žmogaus organizmo skrandžiui.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas