Kvapiosios skalbinių granulės AIRPURE FUCHSIA & PEARLS, 128 g

2,60 

Produkto kodas: 5060194133194 Kategorija:

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kvapiosios skalbinių granulės AIRPURE FUCHSIA & PEARLS, 128 g

Dozavimas. Įpilkite pusę dangtelio granulių (rekomenduojama dozė 12–16 g). Granules berkite tiesiai į skalbyklę, bet ne į audinių minkštiklio skyrių ar džiovyklę. Įpilkite skalbiklio į atitinkamą skalbimo mašinos skyrių. Neviršykite 2 dangtelių granulių kiekio per vieną skalbinių pakrovimą. Skalbkite ir mėgaukitės ilgai išliekančiu kvapu. Tinka spalvotiems ir visų rūšių audiniams.

Sudėtis: < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų.

Atsargumo įspėjimai. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Turinį/talpyklą išpilti/išmesti į atliekų surinkimo punktą. Sudėtyje yra Benzyl Salicylate, Linalool. Gali sukelti alerginę reakciją. Atidžiai perskaityti ir laikytis instrukcijų.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas