Ekologiškas koncentruotas skystas skalbiklis vaikiškiems rūbams SYNERGETIC, 1 l

4,49 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Ekologiškas koncentruotas skystas skalbiklis vaikiškiems rūbams SYNERGETIC, 1 l

Skalbimo priemonė gali būti naudojama skalbti bet kokio tipo skalbimo mašinomis ir rankomis 20–90 °C temperatūroje. Tinka visų tipų audiniams ir visų rūšių dėmėms. Sudėtyje nėra dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Visiškai nuplaunama nuo audinių. Biologiškai skaidomi komponentai nekenkia septinių rezervuarų mikroflorai.

Naudojimas: skalbimui mašina naudokite nuo 1 iki 2 kaušelių normaliam 5 kg skalbinių skalbimui (atsižvelgiant į vandens kietumą), nuo 3 iki 4 kaušelių ypač purvinų 5 kg skalbinių skalbimui (atsižvelgiant į vandens kietumą) Skalbimui rankomis įpilkite nuo 1 iki 2 kaušelių į 5 litrus šilto vandens normalaus skalbimo atveju (atsižvelgiant į vandens kietumą), nuo 3 iki 4 kaušelių į 5 litrus šilto vandens ypač purvinų skalbinių atveju (atsižvelgiant į vandens kietumą).

PAVOJINGA. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą šalinti į atitinkamai pažymėtas atliekų talpas pagal nacionalinius reikalavimus. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją.

Sudėtis: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5–15%, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų 5–15%. Sudėtyje yra: alkoholių, C12-14, etoksilintų, sulfatų, natrio druskų; D-gliukopiranozės, oligomerinės, C10-16-alkilo glikozidų; alkoholių, C12-14, etoksilintių.

Saugijimo sąlygos: laikyti žemesnėje nei 45 °C temperatūroje; skalbimo priemonė gali užšalti, tačiau atšildžius ir išmaišius ji išlaiko savo savybes.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas