Skalbiamosios kapsulės CLOVIN DR. PRAKTI EXPRESS COLOR, 17 kaps. x 18 g

3,25 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skalbiamosios kapsulės CLOVIN DR. PRAKTI EXPRESS COLOR, 17 kaps. x 18 g

Dr. Prakti – koncentruotos miltelių kapsulės yra novatoriškas sprendimas tiems, kurie vertina tradicinę miltelių formulę, pateiktą šiuolaikinėje versijoje. Tai taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybišką sprendimą mažoje ir praktiškoje pakuotėje. Koncentruotas miltelių mišinys patogios kapsulės formoje reiškia, kad vienas vienetas užima daug mažiau vietos nei dalis tokio pat efektyvumo įprastų miltelių. Jei įvertinsite patogią pakuotę, kuri užima mažai vietos – skalbimo kapsulės yra jūsų sprendimas.

Veiksmingos koncentruotos Dr. Prakti skalbimo miltelių kapsulės: jos pašalins dėmeles jau 20 ° C temperatūroje, apsaugos drabužių spalvą, suteiks jiems malonų kvapą bus lengviau plauti skalbinius!

Kilmės šalis: Lenkija.

Brand

Clovin

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas