Skystasis skalbiklis ASTONISH NON BIO 2 IN 1 LIQUID, 28 skalb., 840 ml

3,60 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis skalbiklis ASTONISH NON BIO 2 IN 1

Ypač koncentruotas. Su audinių minkštikliu. Tropinio papajų ir pasiflorų kvapo. Suteikia skalbiniams spindinčios švaros ir minkštumo.

Naudojimas ir dozavimas. Pilkite skalbiklį į skalbimo mašinos stalčių naudodami dangtelį. Taip pat galite pilti tiesiai į skalbimo mašinos būgną, naudodami dozavimo prietaisą. Esant minkštam / vidutinio kietumo vandeniui ir šiek tiek / vidutiniškai / labai ir itin nešvariems skalbiniams pilkite 30 ml skalbiklio. Esant kietam vandeniui ir šiek tiek / vidutiniškai nešvariems skalbiniams pilkite 30 ml skalbiklio, labai ir itin nešvariems skaliniams – 45 ml skalbiklio. 30 ml dozavimui pilnai užpildykite vidinę dangtelio talpą. Didesnėms skalbimo mašinoms ar esant didesniam pakrovimui (6–8 kg) pilkite 45 ml skalbiklio. Skalbiant rankomis, prieš sudedant skalbinius, įpilkite 30 ml skalbiklio į 10 l šilto vandens. 28 standartiniai skalbimai nurodyti esant standartinei skalbimo mašinai ir šiek tiek / vidutiniškai nešvariems skalbiniams. Prieš skalbiant būtinai atkreipkite dėmesį į skalbinių etiketėse esančią priežiūros informaciją. Tamsius ir šviesius skalbinius skalbkite atskirai. Neskalbkite ugniai atsparių audinių aukštesnėje nei 50 ºC temperatūroje. Nenaudokite vilnai ir šilkui skalbti.

Sudėtis: 5–15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % muilo, anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, polikarboksilatų, fosfonatų. Yra konservantų (Benzisothiazolinone), optinių baliklių, kvapų, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Atsargiai! LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Sudėtyje yra Benzisothiazolinone. Gali sukelti alerginę reakciją. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: Atsargiai nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją.

Kilmės šalis: Anglija.

Išmatavimai 1000 × 1000 × 1000 cm

Brand

Astonish

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas