Skalbiamosios kapsulės ARIEL ALL IN 1 COLOR FRESH, 28 vnt. x 27 g

6,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skalbiamosios kapsulės ARIEL ALL IN 1 COLOR FRESH, 28 vnt. x 27 g

Želinės skalbimo kapsulės „Ariel Color“ ne tik apsaugos Jūsų drabužių spalvą ir suteiks gaivų kvapą, bet ir pašalins net sunkiausiai išvalomas dėmes. Tai pirmoji skalbimo priemonė iš 3-jų komponentų kurie veikia kartu: valo, šalina dėmes ir išsaugo ryškumą. Jūsų drabužiai ne tik gaiviai kvepės, bet ir bus nepriekaištingai švarūs net po pirmojo skalbimo. Įdėkite kapsulę į skalbimo mašinos būgną, ant viršaus sudėkite skalbinius.

Sudėtis: > 30% Anionic Surfactants 5-15% Soap <5% Nonionic Surfactants phosphonates enzymes Optical brighteners Fragrance compositions Alpha-Isomethyl Ionone Butylphenyl Methylpropional Citronellol Coumarin Hexyl Cinnamal Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde linalool

Produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Atsargiai! Smarkiai pažeidžia akis. Dirgina odą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS: nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Plauti dideliu vandens kiekiu. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vemimo. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Sudėtyje yra Linalool, Lavendula Hybrida Grosso Herb Oil, Benzyl Salicylate. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulphate, C12-14 Pareth 7.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

 

 

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas