WC muiliukas TRI FORCE SEA, 45 g

1,29 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC muiliukas TRI FORCE SEA, 45 g

Specialiai parinkti muiliuko komponentai valo vidinį unitazo paviršių ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms. Kaskart nuleidus vandenį gausiai putoja ir gaiviai bei maloniai kvepia.

Naudojimas. Dėklą su muiliuku pakabinti vidinėje unitazo pusėje ten, kur jis bus skalaujamas vandens.

Sudėtis: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (>30%), nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (5- 15% ), yra kvapų, Citral, Limonene.

Pavojinga. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Müvėti apsaugines pirštines / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS | AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Bimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti i APSINUODUIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURA/kreiptis į gydytoją. Turini/talpyklą išpilti (išmesti) į patvirtintą atliekų perdirbimo įmonę arba laikyti vietos valdžios paskirtoje teritorijoje.

Sudėtyje yra: Sulfonic acids, C14-16 (even numbered)-alkane hydroxy and C14-16 (even numbered)-alkene, sodium salts.

Sudėtyje yra: Cineole, Octahydro-5-methoxy-4,7-methano-1H-indene-2-carboxaldehyde, Citronellal. Gali sukelti alerginę reakciją. Tinka naudoti 24 mėnesius nuo pagaminimo datos.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Brand

General Fresh

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas