Baldų polirolis CHARM, 330 ml

2,45 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Baldų polirolis CHARM

Valo, suteikia blizgesio ir saugo paviršius. Sudėtyje esantis vaškų mišinys saugo baldų paviršius nuo dulkių ir šalina nešvarumus bei pirštų žymes, suteikdamas ilgai išliekančio blizgesio, pabrėžiančio natūralų medžio grožį.

Naudojimas. Prieš naudojimą gerai suplakti. Laikyti flakoną vertikaliai ir purkšti 15–20 cm atstumu nuo paviršiaus. Nedelsiant valyti minkšta, švelnia šluoste. Norint išvalyti smulkius daiktus ar sunkiai prieinamas vietas, pirmiausia purkšti priemonę ant šluostės ir valyti dulkes kaip įprasta. Nepurkšti ant grindų ir vidinių vonios ar dušo paviršių, nes jie gali tapti slidūs. Netinka naudoti ant neapdorotų ar vaškuotų medinių paviršių. Norint poliruoti antikvarinius baldus, pirmiausia reikia pasikonsultuoti su baldų specialistu.

Sudėtis: 15–30 % alifatinių angliavandenių, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, Benzyl Salicylate.

Atsargiai! Ypač degus aerozolis. Naudoti tik kaip nurodyta. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C/122 °F temperatūroje. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepurkšti arti akių ar veido. Neįkvėpti aerozolio. Saugotis, kad nepatektų ant odos ir į akis. Tyčinis piktnaudžiavimas sąmoningai koncentruojant ar įkvepiant turinį gali būti žalingas arba mirtinas.

Kilmės šalis: Anglija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas