Antiseptinis dezinfekantas MEDI GUARD, 1 l

3,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Antiseptinis dezinfekantas MEDI GUARD

Tai veiksmingas koncentruotas tirpalas, kuris naikina bakterijas ir mikrobus, galinčius sukelti įvairias infekcijas ir ligas. Tinka naudoti namuose, restoranuose, mokyklose, sporto klubuose ir kt.

Naudojimas. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Šios priemonės NEMAIŠYTI su kitomis dezinfekavimo priemonėmis. Neskiestą naudoti tualetams, kriauklėms ir kanalizacijai dezinfekuoti. Darbiniams paviršiams, grindims, dušams ir vonioms dezinfekuoti 30 ml priemonės pilti į 1 l vandens. Sudėtis: aktyviosios paviršiaus medžiagos. Yra kvapų, Benzalkonium Chloride.

Atsargiai. Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Po naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nemaišyti su kitomis cheminėmis medžiagomis. Vengti patekimo į akis. Jei sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Laikyti kambario temperatūroje. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į patvirtintą atliekų perdirbimo įmonę pagal vietinius reikalavimus.

Kilmės šalis: Anglija

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas