Indaplovių tabletės FINISH QUANTUM, 35 vnt.

17,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.

Indaplovių tabletės FINISH QUANTUM, 35 vnt.

Suteikia indams ir stalo įrankiams blizgesio, pašalina net įsisenėjusius nešvarumus. Tabletės be apvalkalo, 100 % tirpios vandenyje.

Naudojimas. Tabletę iš pakuotės išimkite tik sausomis rankomis. Nepradurkite, nelaužykite ir nepjaustykite. Po naudojimo uždarykite pakuotę. Nenuimkite plėvelės. Plovimo metu ji visiškai ištirpsta. Į indaplovės sausą skyrių įdėkite po vieną tabletę vienam plovimui. Tabletę dėkite tik į tam skirtą skyrių, o ne į įrankių krepšį. Integruota druskos funkcija, kuri veiksminga minkštame/vidutiniame ir kietame vandenyje iki 26 ºC. Jei vanduo kietesnis, galite pridėti druskos, kad pagerintumėte veikimą. Norėdami apsaugoti tablečių kokybę, po naudojimo visada uždarykite pakuotę ir laikykite vėsioje, sausoje vietoje.

Sudėtis: 15–30 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5–15 % deguonies pagrindo balinimo priemonių, polikarboksilatų, fosfonatų. Yra kvapų (Benzyl Benzoate, Geraniol). ATSARGIAISukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Sudėtyje yra Subtilisin. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Nevalgyti. Nelaimingo atsitikimo atveju kreiptis į toksikologijos įstaigą.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Akcijos

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.
-15%
Original price was: 12,75 €.Current price is: 10,84 €.
E-KAINA
-33%
Original price was: 5,50 €.Current price is: 3,69 €.
-23%
Original price was: 6,50 €.Current price is: 4,99 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas