Indaplovių tabletės GLANZ MEISTER, 16 g x 20 vnt.

2,10 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Indaplovių tabletės GLANZ MEISTER, 20 vnt. × 16 g

Viskas viename: tabletės aktyvuojasi žemoje temperatūroje, suteikia apsaugą nerūdijančio plieno ir sidabro gaminiams, saugo stiklinius gaminius, plauna ir valo, neutralizuoja kvapus, užtikrina indų sausumą, su pridėta druska ir skalavimo skysčiu. Plovimas: tablečių sudėtyje yra labai aktyvių ingredientų, kurie greitai ir kruopščiai pašalina net įsisenėjusius nešvarumus. Skalavimas: integruota, aktyvi skalavimo priemonė suteikia stikliniams gaminiams ir indams spindintį blizgesį be dryžių – be kalkių nuosėdų ir vandens dėmių. Druskos funkcija: saugo indus ir indaplovę nuo žalingų kalkių nuosėdų. Stiklo apsauga: padeda išvengti stiklinių gaminių pažeidimų (stiklo korozijos) ir suteikia šiems gaminiams blizgesio. Nerūdijančio plieno spindesys: neutralizuoja nerūdijančio plieno dėmes, todėl stalo įrankiai ilgiau spindi. Sidabro apsauga: mažina sidabruotų stalo įrankių oksidaciją.

Sudėtis: 5–15 % deguonies pagrindo balinimo priemonių, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % polikarboksilatų, < 5 % fosfonatų. Yra fermentų, kvapų (Limonene).

Naudojimas. Nuimkite nuo tabletės foliją! Labai nešvariems indams plauti naudokite vieną tabletę ir plaukite 65 °C temperatūroje. Jei vandens kietumas labai didelis (daugiau kaip 6 mmol/l), papildomai naudokite kalkių šalinimo priemones, skirtas indaplovėms. Kiekvieną kartą prieš plaudami indus patikrinkite, ar švarus filtras.

Atsargumo priemonės! Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietos reikalavimus.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kilmės šalis: Vokietija.

Brand

Glanz meister

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas