Namų kvapas su lazdelėmis PURE ESSENCE WHITE FLOWERS, 25 ml

2,90 

Produkto kodas: 5902815181170 Kategorijos: ,

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Namų kvapas su lazdelėmis PURE ESSENCE WHITE FLOWERS, 25 ml

PAVOJINGA. Labai degūs skystis ir garai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia smarkų akių dirginimą. Gali sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą.

Sudėtyje yra: 1-methoksypropan-2-ol; geraniol; citronellol; linalool; α-hexylcinnamaldehyde; benzyl salicylate ; hexyl salicylate ; nerol; citral; 2-(4-tert-butylbenzyl)propionaldehyde; (R)-p-menta-1,8-dien; 4-tert-butylcyclohexyl acetate; 2,4-dimethyl-3-cyclohexene-1-carboxaldehyde; 2,6-dimethylhept-5-enal; 1-(2,6,6-trimethyl-3-cycloheksen-1-yl)-2-buten-1-one; 1-(5,5-dimethyl-1-cyclohexen-1-yl)pent-4-en-1-one; piperonal; isoeugenol.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas