Automatinis oro gaiviklis AIR WICK FLOWERS, 250 ml

3,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Automatinis oro gaiviklis AIR WICK FLOWERS, 250 ml

Automatinio oro gaiviklio purškimo prietaiso užpildas. Lotosų kvapo. Skleidžia aromato gūsius nuolat gaivindamas namus ir neutralizuodamas kvapus. Skleidžiama dulksna nenusėda ant grindų, o pasklinda ore. SVARBU! Prieš įstatant oro gaiviklio flakoną į automatinį purškimo prietaisą, jį išjunkite. VISADA LAIKYKITE PRIETAISĄ NUKREIPĘ NUO VEIDO. Įjungus prietaisas papurškia po 15 sekundžių.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Sudėtyje yra Linalool. Gali sukelti alerginę reakciją. Kvapams jautrūs žmonės šį produktą turėtų naudoti atsargiai. Oro gaivikliai nepakeičia geros higienos praktikos. Naudoti tik pagal paskirtį ir laikytis naudojimo instrukcijų. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Neįkvėpti aerozolių. Naudoti tik gerai vėdinamoje patalpoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Saugoti nuo vandens, ugnies ir aukštos temperatūros. Nenaudoti šalia elektrinių prietaisų (pvz., televizorių) ar esant tiesioginiam karščiui (pvz., verandose). Turinį/talpyklą šalinti pagal vietos reikalavimus.

Kilmės šalis: Prancūzija.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas