Drėgmės gėriklis JEDERMANN, 2 x 400 g

4,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Drėgmės gėriklis JEDERMANN

Padeda reguliuoti drėgmės lygį drėgnose ar mažai vėdinamose patalpose. Saugo nuo pelėsių, rūdžių, rudų dėmių atsiradimo ir blogo kvapo. Užtikrina patalpų higieną. Nepriklausomas kontroliavimas ir reguliavimas. Neutralaus kvapo. Skirtas iki 50 m2 patalpoms. Granulių kiekis – 2 × 400 g. Dėžutės išmatavimai: 13,5 × 13,5 × 12,5 cm.

Atsargiai! Vengti patekimo į akis. Sukelia smarkų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

Sudėtis: kalcio chloridas (CAS Nr. 10043-52-4).

Naudojimo instrukcija. 1. Nuimkite dangtelį nuo dėžutės. 2. Išpakuokite granules ir supilkite ant sietelio. 3. Uždėkite dangtelį – prietaisas paruoštas naudoti.

Kilmės šalis: Kinija.

Brand

JEDERMANN

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas