Oro gaiviklis AIR WICK LIFE SCENTS MERRY MARSHMALLOW & RASPBERRY, 250 ml

3,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis AIR WICK LIFE SCENTS MERRY MARSHMALLOW & RASPBERRY

Rekomenduojama naudoti su Air Wick automatinio oro gaiviklio purškimo prietaisais. Prieš įstatant oro gaiviklio flakoną į automatinį purškimo prietaisą, jį išjunkite. Visada laikykite prietaisą nukreipę nuo veido. Įjungus prietaisas papurškia po 15 sekundžių. Atidžiai laikykitės taisyklių, nurodytų kartu su Jūsų Freshmatic įrenginiu.

Naudojimas. Naudoti taip, kaip nurodyta. Naudoti gerai išvėdintose patalpose. Temperatūra gali lengvai pakilti šalia ugnies šaltinių, krosnelių ar automobilių variklių viduje.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C/122°F temperatūroje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

Sudėtyje yra: Citronellol. Gali sukelti alerginę reakciją. Žmonės, kurie yra jautrūs kvapams turėtų būti atsargūs naudojantis šiuo gaminiu. Oro gaivikliai nekeičia geros higienos praktikos

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas