Oro gaiviklis AIRPURE JASMINE ESSENCE, 250 ml

2,58 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis AIRPURE JASMINE ESSENCE

Skirtas naudoti su automatiniu oro gaiviklio purškimo prietaisu. Jį galima kabinti ar statyti bet kurioje namų vietoje.

Naudojimas. 1. Naudoti tik su automatiniu oro gaiviklio purškimo prietaisu Airpure. 2. Prieš įstatant balionėlį, įsitikinti, kad prietaisas yra išjungtas. 3. Dedant oro gaiviklio balionėlį į prietaisą, nenusukti balionėlio antgalio į prietaisą. 4. Nustatyti norimą laiko intervalą pastumiant mygtuką į reikiamą poziciją. 5. Prieš įjungiant prietaisą, laikyti jį atokiau nuo veido. 6. Pastatyti ar įtvirtinti prietaisą norimoje vietoje. 7. Įjungus aparatą, jis automatiškai papurkš 5–15 sek.

Signalinis žodis: Pavojinga

Pavojingumo frazės. Labai degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Gali sukelti alergines reakcijas.

Atsargumo frazės. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Saugoti nuo vaikų. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti ant ar šalia šilumos šaltinių ar veikiančios elektros įrangos (pvz., TV). Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Vengti patekimo ant odos, į akis ar ant drabužių. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Naudoti gerai vėdinamoje vietoje. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Temperatūra gali lengvai pakilti šalia ugnies šaltinių, radiatorių, krosnelių ar automobilių variklių viduje. Netinkamas naudojimas, sąmoningai koncentruojant ir įkvepiant turinį, yra pavojingas; gali būti žalingas arba mirtinas. Nepurkšti ant maisto, audinių ar paviršių. Patekus ant audinių ar paviršių, juos nedelsiant reikėtų nuvalyti. Oro gaivikliai nepakeičia geros higienos praktikos. Tyčinis naudojimas ne pagal paskirtį, sąmoningai įkvepiant turinį, gali būti žalingas arba mirtinas. Sudėtyje yra Hexyl Cinnnamal. Gali sukelti alerginę reakciją.

Geriausias naudoti iki datos, nurodytos ant balionėlio dugno po raidžių Exp.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas