Oro gaiviklis AIRPURE LAVENDER, 250 ml

2,58 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis AIRPURE LAVENDER MOMENTS

Skirtas naudoti su automatiniu oro gaiviklio purškimo prietaisu.

Naudojimas. 1. Įsitikinti, kad prietaisas yra išjungtas. 2. Įstatant oro gaiviklio balionėlį į prietaisą, nenukreipti purškimo antgalio į prietaisą. 3. Nustatyti norimą laiko intervalą pastumiant mygtuką į reikiamą poziciją. 4. Prieš įjungiant, prietaisą ir purškimo antgalį nukreipti nuo veido.

Atsargiai! YPAČ DEGUS AEROZOLIS. SLĖGINĖ TALPYKLA. KAITINAMA GALI SPROGTI. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Sudėtyje yra Linalool. Gali sukelti alerginę reakciją. Aukšta temperatūra gali pakilti šalia ugnies šaltinių, radiatorių, krosnelių ar automobilių variklių viduje. Netinkamas naudojimas, sąmoningai koncentruojant ir įkvepiant turinį, yra pavojingas; gali būti žalingas arba mirtinas. Nepurkšti ant maisto, audinių ar paviršių. Patekus ant audinių ar paviršių, juos nedelsiant reikėtų nuvalyti. Oro gaivikliai nepakeičia geros higienos praktikos.

 

Brand

Air Pure

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas