Oro gaiviklis BRAIT RELAXING MOMENTS, 250 ml

2,81 

Produkto kodas: 5908241706895 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis BRAIT RELAXING MOMENTS, 250 ml

Sukuria namų SPA atmosferą ir įtraukia tavo pojūčius į subtilių atpalaiduojančių aromatų jūrą. Gaiviklis skleis aromatą net 60 dienų!

Pažangios formulės dėka, 3in1 oro gaivikliai:

  • ne paslepia, o efektyviai neutralizuoja ir absorbuoja daleles, sukeliančias nemalonius kvapus;
  • drėkina orą, palieka ilgai išliekantį gaivų švaros aromatą.

Naudojimas: Išjunkite dozatorių ir įdėkite gaiviklį. Laikyti atokiau nuo veido. Nustatyti laikmatį. Įjungti dozatorių. Jis veiks automatiškai.

PAVOJINGA! YPAČ DEGUS AEROZOLIS! Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Saugotis, kad nepatektų į akis! PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje! Sudėtyje yra Linalool. Gali sukelti alerginę reakciją.

Laikymo temperatūra nuo 5°C iki 30°C.

Geriausia naudoti iki pabaigos: nurodyta ant pakuotės.

250 ml

Sudėtis: PROPANE/BUTANE/ISOBUTANE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, COUMARIN.,

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Kilmės šalis: EU

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas