Oro gaiviklis NABEEL SMART FAKHAR AL NABEEL, 300 ml

3,90 

Produkto kodas: 6291100170197 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis NABEEL SMART FAKHAR AL NABEEL

Naudojimas. Prieš naudojant gerai suplakite. Laikykite oro gaiviklio talpyklą vertikaliai ir purkškite į kambario centrą.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nusivilkite visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą po vandeniu arba po dušu. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Saugoti, kad nepatektų į akis. Neįkvėpti aerozolio. Naudoti tik kaip nurodyta. Tyčinis naudojimas ne pagal paskirtį, sąmoningai įkvepiant turinį, gali būti žalingas arba mirtinas. Laikyti vaikams ir gyvūnams neprieinamoje vietoje. Nedaužyti talpyklos. Nepurkšti turinio vienu purškimu. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės dugno po raidžių EXP.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas