Oro gaiviklis su prietaisu AIR WICK VIAJA DESDE CASA, 250 ml

6,95 

Produkto kodas: 8410104882891 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis su prietaisu AIRWICK VIAJA DESDE CASA

Prietaiso naudojimas. Prieš naudojant gaminį atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją. Išsaugoti šią informaciją ateičiai. Naudoti tik suaugusiems. Prietaiso negali naudoti vaikai arba žmonės su ribotomis fizinėmis, jutimo ar protinėmis galimybėmis. Prietaisas veikia su maitinimo elementu (pridėtas). Naudokite tik neįkraunamas, šarmines baterijas. Įsitikinkite, kad baterija buvo įdėta teisingai, nukreipdami teigiamą (+) ir neigiamą (-) gnybtus, kaip nurodyta. Jei baterija teka, nedelsdami išimkite ją ir išvalykite išsiliejusią vietą. Ilgai nenaudojant, išimkite bateriją iš prietaiso. Nelaikykite šalia vandens, ugnies ar aukštos temperatūros. Nesukelkite trumpųjų jungimų. Oro gaiviklio naudojimas. Prieš įstatant oro gaiviklio flakoną į automatinį purškimo prietaisą, jį išjunkite. Nenukreipkite prietaiso į veidą prieš jį įjungiant. Įjungus prietaisas papurškia po 15 sekundžių. Atidžiai laikykitės taisyklių, nurodytų kartu su Jūsų įrenginiu. Naudoti taip, kaip nurodyta. Naudoti gerai išvėdintose patalpose. Nenaudoti šalia ugnies šaltinių. Slidus ant kietų paviršių.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C/122°F temperatūroje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nevalgyti. Nelaimingo atsitikimo atveju kreiptis į toksikologijos įstaigą. Tyčinis netinkamas naudojimas ne pagal paskirtį, sąmoningai koncentruojant ar įkvepiant turinį, gali būti žalingas arba mirtinas. Neįkvėpti aerozolio. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Žmonės, kurie yra jautrūs kvapams turėtų būti atsargūs naudojantis šiuo gaminiu. Oro gaiviklis nepakeičia kasdienės higienos.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Svarbu: atsiprašome, tačiau pasirinkti šios prekės spalvą ar kvapą galimybės nėra.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas