Universali vonios valomoji priemonė GRASS GLOSS, 600 ml

3,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Universali vonios valomoji priemonė GRASS GLOSS, 600 ml

Blizgus vonios valiklis. Tinka vonioms, dušo kabinoms, santechnikai, molio dirbiniams ir plytelėms valyti nuo kalkių, rūdžių dėmių, muilo dėmių ir druskos nuosėdų. Efektyviai pašalina įsisenėjusius ir sunkiai valomus nešvarumus. Saugus akrilo vonioms. Suteikia paviršiui švarą ir blizgesį išlaikydamas efektą kelias dienas.
Naudojimas: Tolygiai tepkite ant valomo paviršiaus, palikite keletą minučių. Patrinkite kempine ir nuplaukite vandeniu. Jei reikia pakartokite procedūrą. Ant rūgščiai jautrių paviršių palaikykite ne ilgiau kaip 30 sekundžių.
Sudėtis: > 30% vandens; ≥5%, bet <15% citrinos rūgšties; <5%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, d-limonenas, akrilo kopolimeras, kvapiosios medžiagos. Produkto ph 2
LAIKYMO SĄLYGOS. Laikyti šaltoje, sausoje vietoje nuo + 5 ° C iki + 35 ° C temperatūroje, toli nuo šildymo prietaisų. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sandariai uždarytą.
ATSARGIAI! naudokite gumines pirštines. Patekus į akis nuplaukite vandeniu. Jei reikia kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite tuo pačiu metu su kitomis valymo priemonėmis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!
Galiojimo laikas:  36 mėnesiai nuo pagaminimo datos. Gamybos data ir partijos numeris nurodomi ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas