Daugiafunkcinis valiklis su balikliu ASTONISH PEONY BLOOM, 750 ml

2,35 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Daugiafunkcinis valiklis su balikliu ASTONISH PEONY BLOOM, 750 ml

Pasižymi stipria dėmių valymo galia. Sudėtyje esančios oksiduojančios medžiagos padeda įveikti labiau įsisenėjusias nei įprasta dėmes, suteikdamos paviršiams higieniškos švaros.

Naudojimas. Purkškite ant paviršiaus ir palikite 1–2 minutėms. Nušluostykite švaria drėgna šluoste. Plastikinius, guminius ir metalinius paviršius nuplaukite švariu vandeniu.

Dėmesio! Nevalyti aliuminių, dažytų ar lakuotų paviršių. Nepurkšti ant audinių, medinių ar popierinių paviršių, nes šie paviršiai gali pakeisti spalvą. Prieš naudojant patikrinti spalvos suderinamumą su natūraliu akmeniu.

Sudėtis: < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, chloro pagrindo balinimo priemonių, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų.

Atsargumo įspėjimai! LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.

Atsargiai. Sudėtyje yra chloro pagrindo balinimo priemonių (natrio hipochlorito). Nenaudoti kartu su kitais valikliais. Neskirtas naudoti kaip dezinfekavimo priemonė.

Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės po raidžių EXP.

Importuotojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Gamintojas The London Oil Refining Company Ltd., Jungtinė Karalystė, www.astonish.co.uk.

 

Brand

Astonish

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas