Valomasis pienelis CIF LEMON, 500 ml

2,20 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Valomasis pienelis CIF LEMON

Su valomosiomis dalelėmis. Šalina net ir labiausiai įsisenėjusius nešvarumus, suteikdamas paviršiams švaros daug lengviau nei bet kada anksčiau. Įsiskverbia ir šalina tokius nešvarumus kaip pridegę riebalai, pridžiūvę maisto likučiai, kalkių nuosėdos. Dėl patobulintos tekstūros pienelį reikia mažiau plauti*, todėl Jūs iš karto galite džiaugtis spindinčia švara. *lyginant su ankstesne sudėtimi.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Sudėtyje yra Benzisothiazolinone. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Naudojimas. Tepkite ant paviršiaus naudodami drėgną šluostę, po to nušluostykite ir nuplaukite.

Sudėtis: < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilo. Yra kvapų, Limonene, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Linalool, Geraniol.

Dėmesio! Tai kietųjų paviršių valiklis. Nenuryti. Nenaudoti tekstilei valyti. Prieš valant jautrius paviršius ir medžiagas, bet kokius naujus/neįprasto tipo, dažytus ir aliuminius paviršius, priemonę pirmiausia išbandykite mažai pastebimoje vietoje, po naudojimo nedelsiant paviršių nuplaukite ir stenkitės stipriai netrinti.

Brand

Cif

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas