Dezinfekcinis valiklis DOMESTOS ATLANTIC FRESH, 750 ml

2,20 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-26%
Original price was: 5,30 €.Current price is: 3,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 6,90 €.Current price is: 5,49 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.
-20%
Original price was: 6,90 €.Current price is: 5,49 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.

Dezinfekcinis valiklis DOMESTOS ATLANTIC FRESH, 750 ml

Puikiai valo purvą ir nešvarumus. Saugo nuo kalkių ir nuosėdų. Suteikia ilgai išliekantį gaivų citrinų kvapą

Naudojimo instrukcijos: VAIKŲ SUNKIAI ATIDAROMAS DANGTELIS Atidarant: suimti dangtelio šoną ir pasukti prieš laikrodžio rodyklę. Panaudojus uždėti dangtelį ir sukti pagal laikrodžio rodyklę, kol pasigirs spragtelėjimas. Neskiesto preparato naudojimas dezinfekcijai ir mikrobų naikinimui: Unitazams: užpilti po atbraila (apie 80 ml) ir palikti 15 min. Pailgintam mikrobų naikinimui ir nešvarumų šalinimui palikti produktą per naktį. Virtuvių ar vonių nutekamiesiems vamzdžiams: įpilti į vamzdį dezinfekcija ir nemalonaus kvapo šalinimui. Vonios praustuves valymui: prieš valant lengvai pažeidžiamus paviršius, išbandyti preparatą ant nedidelio paviršiaus ploto mažai pastebimoje vietoje, palikite 5 min. ir kruopščiai nuplaukite. Skiesto preparato naudojimas dezinfekcijai grindims ir kitiems darbiniams paviršiams atskiesti 100 ml valiklio 5l vandens. Nenaudoti neskiesto valiklio grindims valyti. Pašluostėms ir kempinėms atskiesti 0,5 l litro valdens 90ml Domestos, palikti mirkti. Po to  kruopščiai išplauti vandeniu. Septiniams bakeliams. 1 dangtelis = 15 ml. Naudoti tinkamą plastikinę dėžutę.

ATSARGUMO PRIEMONES. Nenaudoti emaliuotų ar dengtų metalu paviršių. Naudoti neskiesto grindų ir kitų paviršių valymui, nenaudoti vilnos, šilko, dažytų audinių, dirbtinio ir švelnaus plasto, odos ar dengtų paviršių  (pvz., ugniai atspariomis medžiagomis) valymui. Laikytis gamintojo etiketėse nurodytų instrukcijų. Stengtis nenaudoti ant kilimų, nes gali sugadinti. Išsiliejus preparatą nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu. Po preparato naudojimo nusiplauti švariai rankas.

Sudėtis: Veiklioji medžiaga-natrio hipochloritas, 4,5 g 100-te g. Sudėtyje yra <5% natrio chloro pagrindo balinamųjų medžiagų, nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (natrio hipochloridas), muilo, kvapiųjų medžiagų.

ATSARGIAI. Nenaudokite Domestos su kitais produktais. Gali skleisti pavojingas dujas (chlorą). Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis Labai toksiška vandens organizmams. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Gali ėsdinti metalus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prevencija: Laikyti tik gamintojo pakuotėje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines. Naudoti akių veido apsaugos priemones. Dėvėti apsauginius drabužius. PRARIJUS: Nedelsiant skambinti APSINUODUMU KONTROLES IR INFORMACIJOS BIURA/kreiptis į gydytoją, skalauti burna, NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų). Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Oda nuplauti vandens čiurkšle. PATEKUS AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Nedelsiant skambinti APSINUODUIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIOS BIURA arba kreiptis į gydytoją. Talpyklą išmesti pagal reikalavimus.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas