Orkaičių ir virtuvės reikmenų valiklis ASTONISH, 150 g

2,35 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Orkaičių ir virtuvės reikmenų valiklis ASTONISH

Šalina pridžiūvusius nešvarumus ir purvą. Atnaujina valomuosius paviršius. Sudėtyje nėra agresyvių cheminių medžiagų, valant nereikia pirštinių. Tinka naudoti orkaičių emalei, stiklams, laikikliams, glazūruotiems virtuvės reikmenims, keraminiams, nerūdijančio plieno ir Pyrex® indams valyti.

Naudojimas. Sudrėkinkite švarią kempinėlę, nailoninį šveitimo paduką ar minkštą šluostę su švariu šiltu vandeniu, paimkite nedidelį priemonės kiekį ir valykite paviršių. Trinkite sukamaisiais judesiais. Nuplaukite švariu vandeniu ar nušluostykite švaria šluoste pašalindami likučius.

Dėmesio! Ši priemonė yra abrazyvinė. Nenaudokite plastikiniams, nelimpančių dangų, poliruoto metalo ar šlifuoto nerūdijančio plieno paviršiams valyti. Nevalykite įskilusių ar pažeistų emaliuotų/glazūruotų paviršių. Jei abejojate, ar priemonė tinka, prieš naudojimą valiklį išbandykite mažai pastebimoje vietoje. Prieš valant išjunkite elektros prietaisus iš tinklo ir perskaitykite gamintojo priežiūros instrukcijas.

Sudėtis: < 5 % muilo. Yra kvapų, Limonene.

Atsargumo įspėjimai. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.

Kilmės šalis: Anglija.

Brand

Astonish

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas