Virtuvės paviršių valiklis ONYX PLUS, 750 ml

1,95 

Produkto kodas: 5902670081271 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Virtuvės paviršių valiklis ONYX PLUS

Efektyviai pašalina net ir didžiausius nešvarumus, tokius, kaip degėsiai ar riebalai ir suteikia spindesio virtuvės paviršiams.

Naudojimas. Purkškite ant nešvarumų ir nuvalykite šluoste. Esant įsisenėjusiems nešvarumams užpurškę valiklį palaikykite 10 minučių. Tada nuvalykite kempine arba valymo šluoste. Nešveiskite paviršiaus. Po valymo kruopščiai nuplaukite paviršių vandeniu. Valiklis netinkamas valyti lakuotus, vaškuotus ar medinius paviršius. Prieš naudojant išbandykite valiklį jį papurškę ant mažiau matomos paviršiaus vietos.

Sudėtis: < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % EDTA ir jos druskų. Yra kvapų (Limonene), konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas