Pelėsių šalinimo priemonė ASTONISH, 750 ml

2,35 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Pelėsių šalinimo priemonė ASTONISH, 750 ml

Šalina dėmes. Nereikia šveisti. Galima naudoti sienų, plastikinių vonios užuolaidų, vonios plytelių, betono ar kitų paviršių valymui.

Naudojimas. Užpurkškite ant valomojo paviršiaus, palaikykite kelias minutes, tada nuplaukite arba švariai nuvalykite. Kad valiklis nenubėgtų nuo vertikalių paviršių, jį paskirstykite su kempine ar šluoste. Naudokite tik ant neporėtų kietųjų paviršių. Naudokite gerai vėdinamose vietose. Neįkvėpkite. Venkite patekimo ant audinių. Venkite ilgalaikio kontakto su guma ir metaliniais paviršiais. Patekus ant tokių paviršių, nuplaukite. Prieš naudojimą patikrinkite suderinamumą su spalva.

Sudėtis: < 5 % chloro pagrindo balinimo priemonių, anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų.

Produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

ATSARGIAI! Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: Atsargiai nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Jei sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Atsargiai! Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą).

Kilmės šalis: Anglija.

Brand

Astonish

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas