Vonios valymo priemonė HIGĖJA 500 ml citrinų kvapo

2,35 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Vonios valymo priemonė HIGĖJA 500 ml citrinų kvapo

Vonios kambario valymo priemonė plastikinių ir emaliuotų vonių, kriauklių, unitazų valymui. Tirštas. Veikia saugiai ir nebraižo valomo paviršiaus. Dėl savo sudėties ypatingai gerai valo ir balina valomus paviršius. Be didelių pastangų įveiksite sunkiai nuvalomus nešvarumus. Aktyvusis chloras balina, naikina nemalonų kvapą. Sudėtyje nėra rūgščių, todėl nekenkia emaliuotiems ir nerūdijančio plieno paviršiams.

Naudojimas: Valiklį užpilti ant valomo paviršiaus, šepečiu ar kempinėle tolygiai paskirstyti ir palikti 3-5 min., po to valyti ir kruopščiai nuplauti vandeniu. Nenaudoti šarmams neatsparių spalvotų, chromuotų metalų paviršių valymui.

Dėmesio! Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą).

Pavojinga. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. Pilna saugaus naudojimo ir šalinimo instrukcija pateikta saugos duomenų lape.

Kilmės šalis: Lietuva.

Brand

Higėja

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas