Pakabinamas WC valiklis-gaiviklis BREF POWER AKTIV LEMON, 50 g

1,85 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Pakabinamas WC valiklis-gaiviklis BREF POWER AKTIV LEMON, 50 g

WC gaiviklis užtikrina ilgai išliekantį gaivų aromatą jūsų tualete.

4 poveikiai: 1. Aktyviosios putos valo unitazą po kiekvieno vandens nuleidimo. 2. Šalina kalkių nuosėdas ir neleidžia joms susidaryti. 3. Saugo nuo nešvarumų ir naujų nuosėdų susidarymo. 4. Gaivina, ilgai išlieka gaivus aromatas jūsų tualete.

Ant unitazo sėdimosios dalies ar kitų paviršių užtiškusias spalvoto vandens dėmes nedelsiant nuvalykite. Rūšiavimui atskirkite kartoną nuo plastiko.

Naudojimas: pakabinti po vidiniu unitazo kraštu.

Sudėtis: > 30 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5‒15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, Limonene.

Atsargiai

Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines / naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu  vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti nuo +5 °C iki +40 °C temperatūroje.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Rekomenduojame Jums

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas