WC gaiviklis BREF PERFUME SWITCH GREEN APPLE – WATER LILY, 50 g

1,89 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC gaiviklis BREF PERFUME SWITCH GREEN APPLE – WATER LILY

Šis gaiviklis keičia kvapą su kiekvienu vandens nuleidimu, kadangi viename gaminyje yra du skirtingi kvapai.

Naudojimas. Gaiviklį išimkite iš pakuotės ir pakabinkite ant unitazo krašto toje vietoje, kurioje vandens nuleidimo metu teka daugiausiai vandens. Išsiliejus gaiviklio skysčiui klozetą ar kitus jautrius paviršius nedelsiant nuplaukite švariu vandeniu. Rūšiuodami atliekas atskirkite kartoninę pakuotę nuo plastikinės.

Sudėtis: > 30 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5-15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų (Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool).AtsargiaiDirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Sudėtyje yra: Tetrahydrolinalool. Gali sukelti alerginę reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: Plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti nuo +5 °C iki +40 °C temperatūroje.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas