WC muilas BREF COLOR ACTIV EUKALIPTUS, 50g

1,85 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC muilas BREF COLOR AKTIV EUCALYPTUS

Bref Color Aktiv tai: 1. Švara tarp vandens nuleidimų dėl Blue Water kamuoliukų. 2. Apsauga nuo kalkių nuosėdų. 3. Gaivumas 4. Higiena. Naudojimas. Pakabinkite WC muilą ant unitazo krašto.

Dėmesio! Ant tualeto sėdimosios dalies ar kitų paviršių užtiškusias spalvoto vandens dėmes nedelsiant nuvalykite.

Sudėtis: > 30 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5–15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, Limonene.

Atsargiai! Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines / naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti pagal nacionalinius reikalavimus.

Sudėtyje yra Cineol. Gali sukelti alerginę reakciją.

Kilmės šalis: Vengrija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas