Veido priežiūros prietaisas su 5 antgaliais DRAGONFLY, 1 vnt.

2,99 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Veido priežiūros prietaisas su 5 antgaliais DRAGONFLY

Skirtas prižiūrėti, valyti ir masažuoti veido odą. Naudojant šį prietaisą Jūsų oda atrodys išpuoselėta ir gaivi. Šis prietaisas su besisukančiais šepetėliais padeda nuvalyti makiažą ir kitus nešvarumus bei giliai išvalyti poras. Taip pat suteikia malonų masažą ir stimuliuoja odos apytaką. Su valomuoju antgaliu nuvalyta oda tampa pastebimai švelnesnė ir spindinti. Valomasis šepetys suteikia intensyvesnį odos valymą nei valant tik rankomis. Minkšti šepetėliai labiau skirti odos priežiūrai, valymui ir masažui. Kietesni šepetėliai skirti veido šveitimui. Veikia su dviem AA tipo maitinimo elementais (nepridėti).

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas