Ketaus arbatinukas su sieteliu BERGHOFF, 1 l

25,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Ketaus arbatinukas su sieteliu BERGHOFF

Talpa: 1 l. Prieš pradėdami naudoti, perskaitykite visą informaciją. Pirmą kartą naudojant. Išpakuokite arbatinuką ir pašalinkite visas etiketes. Atsargiai išskalaukite 3–4 kartus verdančiu vandeniu. Išvalykite švelnia šluoste iškart po plovimo. Skirkite papildomo dėmesio arbatinuko išorei.

Dėmesio! Niekada nešildykite vandens tiesiogiai ketaus arbatinuke. Arbatos gaminimas. Arbatinuko negalima kaitinti ant viryklės. Įpilkite šiek tiek karšto vandens į arbatinuką, kad jis sušiltų ir arbata ilgiau neatvėstų. Nepamirškite išpilti vandens, skirto arbatinuko pašildymui, iš arbatinuko prieš pilant paruoštą arbatą. Užvirinkite vandenį tinkamame puode. Sudėkite arbatžoles į sietelį, esantį arbatinuke. Užpilkite jas karštu, bet ne verdančiu vandeniu ir laikykite arbatžoles, kol arbata pasieks pageidaujamą intensyvumą. Priežiūra ir valymas. Prieš valydami, leiskite arbatinukui atvėsti. Atsargiai palieskite arbatinuko išorę, jog įsitikintumėte, kad jis jau visiškai atvėso. Išskalaukite arbatinuką karštu vandeniu. Nenaudokite jokių ploviklių. Nevalykite jo šiukščiomis priemonėmis. Neuždenkite dangtelio ir leiskite visiškai išdžiūti savaime. Nelaikykite arbatos ar vandens arbatinuke ilgai, kad išvengtumėte dėmių. Jei įmanoma, visada laikykite arbatinuką neuždengtą. Daugiau patarimų. Būkite atsargūs su karštu arbatinuku. Venkite bet kokio arbatinuko išorės kontakto su druska ar riebalais. Tokios dėmes neišsivalo. Po kiekvieno naudojimo pašalinkite visą likusią arbatą ir vandenį iš arbatinuko ir išdžiovinkite jį. Kai arbatinukas dar šiltas niekada neatvėsinkite jo staiga (pavyzdžiui, neįdėkite į šaltą vandenį). Niekada nedėkite arbatinuko į orkaitę ar mikrobangų krosnelę. Arbatinuko vidus yra emaliuotas, todėl naudokite medinius ar nailoninius įrankius arbatos maišymui. Sietelis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir gali būti plaunamas indaplovėje.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas