Prekių grąžinimas

Kilus neaiškumams dėl mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių, kreipkitės el. paštu: eprekyba@svarosprekes.lt

  • Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti sutarties – grąžinti prekę Pardavėjui ir pakeisti prekę kita preke arba atgauti už ją sumokėtus pinigus pranešdamas apie tai Pardavėjui el. Paštu: eprekyba@svarosprekes.lt
  • Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“ prekės nekeičiamos ir negrąžinamos – parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai, patalynės reikmenys, tinkamos kokybės maisto prekės.
  • Grąžinamos ar keičiamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.
  • Grąžinant prekę būtina pateikti sąskaitą faktūrą (jos numerį).
  • Pirkėjas, atsisakęs sutarties, padengia prekės (-ių) grąžinimo išlaidas.
  • Prekės grąžinamos adresu: Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas.
  • Gavęs grąžintas prekes ir įvertinęs jų kokybę, Pardavėjas grąžina pinigus už prekes ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kaip prekė yra grąžinama (pristatoma) Pardavėjui. Pardavėjas perveda grąžinamas sumas į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.

Papildoma informacija klientams

PRANEŠIMAS APIE PAVOJINGĄ PRODUKTĄ

 2023-01-23

Pranešame, kad pašalinome iš prekybos veido ir kūno kremą ULTRA SOFT CANNABIS, 200 ml, brūkšninis kodas 5902815168386, partija 012102 / geriausias naudoti iki 2023-08, gamintojas Revers Cosmetics Sp. z o.o., platintojas UAB „Paslaugų idėja”. Šis kremas neatitinka 2009 m. lapkričio 30 d. Europos Parlamento ir Tarybos Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių reikalavimų (gaminio sudėtyje yra draudžiama medžiaga) ir neatitinka saugaus gaminio sąvokos apibūdinimo.

Nusipirkę šį kremą galite jį grąžinti bet kurioje mūsų įmonės parduotuvėje „Švaros prekės“ ir atgauti už jį sumokėtus pinigus. Atsiprašome už nepatogumus.