Virtuvinis peilis BERGHOFF COOK N CO SANTOKU, 17,5 cm

14,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Virtuvinis peilis BERGHOFF COOK N CO SANTOKU, 17,5 cm

17,5 cm ilgio.

Atsargumo priemonės. Peilius laikykite taip, kad jie būtų aiškiai matomi, rankena aukštyn ir pakankamai toli nuo stalviršio krašto, kad nenukristų ant grindų. Peilį laikykite tik už rankenos. Atitinkamą peilį naudokite pagal paskirtį ‒ daržovės, mėsa, žuvis, duona skiriasi savo dydžiu ir tekstūra, todėl atitinkamam produktui naudokite tam skirtą peilį. Peiliu naudokitės atsargiai, toliau nuo kūno, kad išvengtumėte sužeidimų, jei peilis netyčia nuslystų. Peilius laikykite atokiau nuo vaikų. Nevalykite peilio išilgai nuo pjovimo krašto ir nemėginkite rankomis jo aštrumo.

Priežiūra ir valymas. Peilius po naudojimo nuplaukite. Nerekomenduojama plauti indaplovėje. Kai kurie šios serijos peiliai turi medines rankenas, jų nemirkykite vandenyje. Priklausomai nuo naudojimo medinę rankeną sutepkite aliejumi, kuris  skirtas naudoti medienos sąlyčiui su maistu. Plaunant rankomis, naudokite švelnios tekstūros ploviklį ir nusausinkite švelnia šluoste. Peilius geriausia plauti po šiltu, tekančiu vandeniu (nepalikite vandenyje peilių ten, kur jų nematysite norėdami juos paimti). Atlikite tai atsargiai, kad nesusižeistumėte. Nusausinkite peilį sausa šluoste. Niekada peilio nesausinkite nuo rankenos iki galo, būkite ypač atsargūs ties aštriąja peilio dalimi. Bėgant laikui peilio juoda, nelipnios dangos rankena gali įgauti kitą spalvą, tačiau tai neturi įtakos peilio naudojimui. Medinės rankenos yra natūralus produktas: nedideli nelygumai ar spalvos gali skirtis. Kadangi tai neturi įtakos naudojimui, garantija tam netaikoma. Peilio ašmenys pagaminti iš specifinio plieno, kurį galima aštrinti, galąsti, tačiau jis taip pat gali būti ir trapus. Todėl naudokite peilius tik pagal paskirtį, maisto ruošimui. Neleiskite peiliams nukristi ant kietų paviršių. Nenaudokite peilio, kaip atsuktuvo.

Peilių laikymas. Tinkamas peilių laikymas ne tik apsaugo nuo sužeidimų, bet ir padeda ilgiau išsaugoti peilius kokybiškus. Jei peilius laikote stalčiuje, laikykite juos toliau nuo kitų virtuvės reikmenų. Norėdami peilius laikyti saugiai, naudokite įrankių dėklus.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas