Kanalizacijos vamzdžių valiklis NUREK SPLASH, 250 g

2,30 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kanalizacijos vamzdžių valiklis SUPER NUREK

Naudojimas. Užsikimšus kanalizacijos vamzdžiui išpilti iš jo vandenį, išimti visus filtrus ir tinklelius. Įberti į vamzdį 2 kamštelius šios valymo priemonės ir užpilti 1 stiklinę (0,25 l) šalto vandens. Palikti 1 valandai. Tuomet išplauti šaltu vandeniu. Jei būtina, pakartoti. Norint pašalinti nemalonų kvapą galima naudoti 1 kamštelį priemonės kartą per savaitę. Dėmesio! Nepilti ant priemonės šilto vandens. Neberti į kanalizacijos vamzdį didelio šio preparato kiekio. Priemonės negalima naudoti, jei kurio nors valomojo paviršiaus sudėtyje yra aliuminio. Ypač atsargiai valyti praustuvus, vonias, pagamintas iš nenatūralių medžiagų, kadangi didelė preparato koncentracija gali pakenkti jų paviršiui.

Pavojinga. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Gali ėsdinti metalus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nusivilkite visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba po dušu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į patvirtintą atliekų perdirbimo įmonę arba laikyti vietos valdžios paskirtoje teritorijoje.

Sudėtyje yra: natrio hidroksidas. EB Nr. 215-185-5.

Kilmės šalis: Lenkija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas