Nagų lako džiovintuvas ALPINA

9,90 

Produkto kodas: 8711252178448 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Nagų lako džiovintuvas ALPINA

Matmenys: 14×8,8×15 cm.

Tinka rankų ir kojų nagų lako džiovinimui. Nagų laką išdžiovina per kelias minutes. Veikia su 2 AA tipo maitinimo elementais (nepridėti).

Saugos instrukcijos. Atidžiai perskaitykite saugos instrukcijas ir naudokite gaminį tik kaip aprašyta, kad išvengtumėte atsitiktinių sužalojimų ar žalos. Išsaugokite šias instrukcijas, kad galėtumėte pasinaudoti ateityje.

Pavojus vaikams. Šio prietaiso negali naudoti vaikai arba asmenys, kurie negali juo saugiai naudotis dėl savo fizinių, jutiminių ar protinių galimybių, nepatyrimo ar žinių stokos. Vaikai turi būti prižiūrimi, kad nežaistų su įrenginiu. Prarijus maitinimo elementus jie gali sukelti rimtus vidinius nudegimus ir mirtį per 2 valandas. Todėl laikykites instrukcijų ir laikykite gaminį atokiau nuo vaikų. Jei įtariate, kad baterija galėjo būti praryta nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Laikykite gaminį ir įpakavimą atokiau nuo vaikų.

Gaisro ir sužeidimų pavojus. Neardykite, negadinkite ir nemeskite maitinimo elementų į ugnį. Venkite maitinimo elementų kontakto su oda, akimis ir gerkle. Jei reikia, pažeistas vietas nuplaukite vandeniu ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Jei gaminiu naudojasi daugiau nei vienas asmuo, rekomenduojama prieš naudojimą dezinfekuoti.

Dėmėsio. Saugokite gaminį nuo drėgmės. Nemerkite į vandenį ar kitą skystį. Nenaudokite skirtingų tipų maitinimo elementų. Įdėdami atkreipkite dėmesį į teisingą poliškumą (+/-). Saugokite maitinimo elementus nuo per didelio karščio, išimkite jei jos išseko. Taip išvengsite žalos, kurią gali sukelti nuotėkis. Nekiškite jokių daiktų į įrenginio angas. Jie blokuoja besisukančias dalis. Nenaudokite prietaiso, jei jis pažeistas. Prietaiso remontą leiskite atlikti tik specializuotoms dirbtuvėms.

Maitinimo elementų įdėjimas. Atidarykite akumuliatoriaus skyrių, esantį įrenginio galinėje pusėje, pastumdami skląstį į vieną pusę ir pakeldami dangtelį. Įdėkite maitinimo elementus, kaip parodyta skyriuje. Užtikrinkite teisingą poliškumą (+/-).

ĮSPĖJIMAS. Maitinimo elementus reikia pakeisti jei ventiliatorius esantis gaminio viduje veikia silpnai arba neveikia.

NAUDOJIMAS. Tinka rankų ir kojų nagų džiovinimui. Skirtas tik asmeniniam naudojimui. Nulakuokite nagus norima spalva. Įdėkite ranką ar koją taip, kaip parodyta  paveikslėlyje. Įjunkite gaminį piršto galiuku ar kojos pirštu nuspausdami įjungimo/išjungimo mygtuką. Įrenginio viduje esantis ventiliatorius pradės suktis ir oro srautas išdžiovins nagų laką. Norėdami išjungti gaminį vėl spustelėkite įjungimo/išjungimo mygtuką. Ventiliatorius nustos veikti.

Valymas ir dezinfekavimas. Jei reikia, nuvalykite prietaisą šiek tiek sudrėkinta šluoste. Jei prietaisą naudoja daugiau nei vienas asmuo, rekomenduojama prieš naudojimą jį dezinfekuoti, kad išvengumėte infekcijų. Dezinfekuokite paviršius, ant kurių dedate rankas ir kojas bei įjungimo/išjungimo mygtuką etanoliu, kurį galite įsigyti vaistinėje.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas